[ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”TWOJE BEZPIECZEŃSTWO JEST NASZYM PRIORYTETEM” heading_typography_type=”google_fonts” main_heading_line_height=”40″ main_heading_letter_spacing=”1″ subheading_type=”customizable” subheading_tag=”h2″ spacer=”line_only” line_height=”10″ line_color=”#84daff” module_animation=”transition.expandIn” spacer_margin=”margin-top:25px;margin-bottom:25px;” line_width=”70″ main_heading_font_size=”35″ main_heading_margin=”margin-bottom:20px;” main_heading_font_family=”font_family:Roboto|font_call:Roboto”][/ultimate_heading]

BEZPIECZNE I KOMFORTOWE ZAKWATEROWANIE

Nasze miejsca noclegowe są dostosowane do każdego typu korzystających: przestronne pokoje dla profesjonalistów, nauczycieli i wizyt monitujących, oraz kolorowe i zabawne pomieszczenia idealne dla młodych ludzi. Wszystkie nasze miejsca noclegowe są świetnie zaprojektowane i posiadają obszary wspólne przeznaczone do odpoczynku, grania w karty, czytania książek lub rozmawiania na skype z rodziną.

Sprawdzamy nieprzerwanie jakie są potrzeby uczestników, by móc zaspokoić oczekiwania każdego z nich.

[ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”MIASTA” heading_typography_type=”google_fonts” main_heading_line_height=”40″ main_heading_letter_spacing=”1″ subheading_type=”customizable” subheading_tag=”h2″ spacer=”line_only” line_height=”10″ line_color=”#84daff” module_animation=”transition.expandIn” spacer_margin=”margin-top:25px;margin-bottom:25px;” line_width=”70″ main_heading_font_size=”35″ main_heading_margin=”margin-bottom:20px;” main_heading_font_family=”font_family:Roboto|font_call:Roboto” main_heading_typograpy=”” margin_design_tab_text=””][/ultimate_heading]

GRENADA

Miasto usytuowane w Andaluzji, znane ze swojej arabskiej architektury, włącznie z kompleksem Alhambra. Jest to ważny ośrodek turystyczny, handlowy i przemysłowy. W Grenadzie mieści się jeden z najlepszych uniwersytetów w kraju. Miasto zamieszkuje około 240 000 osób.

WALENCJA

Trzecie co do wielkości miasto w Hiszpanii, usytuowane na wschodnim wybrzeżu. Znane jest z kompleksu architektonicznego Ciudad de las Artes y las Ciencias i z festiwalu ognia „Las Fallas”. Walencja posiada największy port i węzeł transportowy Basenu Śródziemnomorskiego i piąty pod względem aktywności port kontenerowy w Europie.

SEWILLA

Sewilla to czwarte co do wielkości miasto w Hiszpanii. Stare miasto zawiera trzy miejsca wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO: kompleks pałacowy Alcázar, katedrę oraz Główne Archiwum Indii. Średnia roczna temperatura wynosi 18.6oC, co czyni ją jedną z najwyższych w Europie. Sewilla to stolica Andaluzji, południowego regionu Hiszpanii.

SAN SEBASTIAN

San Sebastian, usytuowane w Kraju Basków, to popularny ośrodek rekreacyjny. W styczniu na Placu Konstytucji odbywa się festiwal Tamborrada, świętowany w rytm bębnów. Miasto zamieszkuje około 183 000 osób.

MALAGA

BARCELONA

Drugie najbardziej zaludnione miasto w Hiszpanii oraz stolica Katalonii. Barcelona to jedno z wiodących światowych centrów turystycznych, ekonomicznych, targowych i kulturowych. Zabytki, piękne dzielnice, prace Antoniego Gaudiego, FC Barcelona oraz usytuowanie na wybrzeżu Morza Śródziemnego sprawiają, że miasto jest ważnym celem turystycznym. Jego wpływ handlowy, edukacyjny, rozrywkowy, kulturowy i naukowy przyczynia się do jego statusu jako jednego z najważniejszych miast na świecie.

[ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”WYŻYWIENIE ” heading_typography_type=”google_fonts” main_heading_line_height=”40″ main_heading_letter_spacing=”1″ subheading_type=”customizable” subheading_tag=”h2″ spacer=”line_only” line_height=”10″ line_color=”#84daff” module_animation=”transition.expandIn” spacer_margin=”margin-top:25px;margin-bottom:25px;” line_width=”70″ main_heading_font_size=”35″ main_heading_margin=”margin-bottom:20px;” main_heading_font_family=”font_family:Roboto|font_call:Roboto”][/ultimate_heading]

POSIŁKI DLA GRUP

W Universal Mobility gwarantujemy pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolację) dla wszystkich naszych grup.

W trakcie wycieczek każdy uczestnik otrzymuje paczkę z jedzeniem, piciem i deserem. Na niektóre okazje organizujemy pikniki, grille lub kolacje z paellą.